info@sildymopaslaugos.lt +370 678 45487 Kaunas

Pastato inžinerinių sistemų renovacija

renovacijaDaugiabučio inžinerinių sistemų renovacija.

Daugiabučio inžinerinių sistemų renovacija tai tik maža sudedamoji viso pastato renovacijos dalis. Atnaujinus, modernizavus, pastato šildymo sistemą, gausite kokybiškai visai kitą šildymo reguliavimą patalpose. Renovuojant numatoma šilumos srautų reguliavimo galimybė ir tolygaus, pagal poreikį, šilumos paskirstymo patalpose priemonės. Visa tai jau atliekama projektavimo stadijoje.

Pastato šildymo sistemos renovacija apima ne tik šilumos šaltinio (šilumos punkto) atnaujinimą. Norint turėti visose patalpose komfortišką temperatūrą būtina atnaujinti ir šildymo sistemą. Daugelyje daugiabučių nėra ar neveikia reguliavimo įtaisai skirti šilumos srautams reguliuoti. Dėl to nėra galimybės tolygiai, pagal poreikius, paskirstyti šilumą patalpose.

Yra galimi keli šilumos tiekimo patalpoms būdai: vienvamzdė stovinė sistema, dvivamzdė stovinė sistema ar kolektorinė sistema. Šių sistemų pagrindinis skirtumas – įrengimo kaina. Vienvamzdė šildymo sistema – pigiausiai įrengiama, tačiau sunkiau sureguliuojama bei sudėtingiau įrengti individualią apskaitą. Kolektorinė sistema – brangiausia, tačiau lengviau subalansuojama ir paprasčiau įrengti individualią komercinę apskaitą.

Taip pat priminsiu, kad daugiabučio bendrojo naudojimo inžinerinių sistemų renovacijai reikalingas savivaldybės institucijos išduotas statybą leidžiantis dokumentas.

Taigi norint turėti šiuolaikišką, vartotojų poreikiams tarnaujančią, šildymo sistemą, reikia investuoti.

Kiek vėliau apžvelgsime mūsų jau atliktų renovacijų rezultatus.